O firmie

Pracownia ceramiczna Hopi House funkcjonuje od 1985 r. Specjalizujemy się w ceramice stołowej.

Nasze naczynia znajdziecie w najlepszych restauracjach w Polsce. Nasi odbiorcy korzystają z nich również w Szwecji, Norwegii, Pradze, Zurichu.

Marka Hopi House Master Plates Hand Made Pottery to synonim estetyki i jakości. Nasze naczynia robimy na zamówienie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb odbiorców. Bezpośredni kontakt z właścicielami restauracji lub szefami pozwala nam spełnić ich oczekiwania.

Nasze naczynia spotkasz między innymi w następujących restauracjach: Zielona Górka w Pabianicach, Restauracja Mare e Monti w Łodzi, Biały Królik w Gdyni, Błekitny Pudel w Sopocie, Fatamorgana w Łodzi, Gejsza Sushi w Łodzi, Tatiana w Katowicach, Pole do Popisu w Katowicach, Waszawski Sen w Warszawie, Restauracja Instalacje w Warszawie, Restauracja Las W Warszawie, Bistro Z w Warszawie, Bocca w Warszawie, Pub Galway w Rzeszowie, Restauracja Cook Nook w Rzeszowie, Restauracja 2PiER w Lublinie. Fiesta Hotel w Lublinie, Zielona Kura w Lubinie, Restauracja Prowincja.

Nasza miska doczekała się swojej książki pt. "Miska szczęścia" autorstwa Laury Osęki. Food and Cook opublikował nasze naczynia ze wspaniałymi daniami mistrza kuchni i smaku Marcina Popielarza.

Nasze naczynia służą jako tło do dań konkursowych w polskich i międzynarodowych konkursach kulinarnych.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl